Dělejte práci,
do které se můžete
zamilovat

Buďte v práci šťastní a splňte si své sny

V ECCO můžete dělat, co vás baví. Hodně se toho naučíte, budete mezi fajn lidmi a získáte příležitost skutečně uspět.

To nejdůležitější, co v ECCO získáte

1

Dobře si vyděláte a získáte i něco navíc

Platy u nás patří v našem oboru k těm nadprůměrným a kromě toho dostanete ještě spoustu dalších benefitů: elegantní pracovní uniformu,  4x ročně obuv zdarma, občerstvení na pracovišti či 50% slevu na obuv pro celou vaši rodinu.

2

Šéfové budou
držet s vámi

Naši regionální manažeři pravidelně navštěvují všechny prodejny a v případě nouze neváhají pomoci, s čímkoliv je právě třeba. Zakládáme si na tom, že každý z našich zaměstnanců může říct nahlas svůj názor anebo předložit jakýkoliv návrh na zlepšení fungování naší firmy.

3

V práci se vám
bude líbit

Máme menší luxusní prodejny s krásným designem, který pravidelně měníme. Pracujeme v malých týmech maximálně o 8 lidech, takže spolu máme velmi blízké vztahy. Naši zákazníci jsou navíc lidé na úrovni, kteří u nás nakupují rádi.

4

U nás můžete
věci ovlivnit

Čeká vás pestrá práce – zákazníci, produkty, design prodejny, porady v týmu. Získáte prostor uskutečnit vlastní nápady a reálně ovlivnit chod prodejny. Za svá rozhodnutí budete plně zodpovědní .

5

Hodně se naučíte, můžete udělat kariéru

Nebudeme vás nutit do věcí, které vás nebaví. Naopak u nás budete moci rozvíjet svoje přirozené nadání pro danou věc. Možností rozvoje a budování kariéry u nás budete mít mnoho, a to včetně práce v našich zahraničních pobočkách.

V práci máme
super partu, zákazníci
se k nám rádi vrací
a když člověk chce,
může se tu i hodně naučit."

TEREZA DUNDÁČKOVÁ, ASISTENTKA PRODEJE

1. Asistentka prodeje

V našich prodejnách nestojí asistentky tiše někde v rohu, ale doopravdy pomáhají zákazníkům, a ti si jich za to váží. Ať už jste máma po mateřské, profík se zkušenostmi nebo úplná začátečnice, u nás si přijdete na své.

Jsem máma

Zvládnu svoji práci i rodinu.

Při plánování směn mi manažerka ráda vyjde vstříc. Taky se můžu domluvit na částečném úvazku, alespoň na chvíli, než budu mít volnější ruce. Dobře si vydělám a obuju sebe i celou rodinu.

Prodavačku dělám léta

Zúročím zkušenosti a polepším si.

Je jedno, jestli je mi třicet nebo padesát. V ECCO mám příležitost dělat příjemnou práci a klidně se stát i manažerkou. Budu prodávat skvělé produkty v menší prodejně zákazníkům, kteří jsou na úrovni. Budu na ně mít čas a uplatním, co umím. Dobře si vydělám a obuju sebe i své blízké.

Teprve začínám

Osamostatním se, vezmu věci do svých rukou.

V ECCO se toho každý den hodně naučím a můžu rychle udělat kariéru – vést prodejnu, stát se trenérkou, regionální manažerkou. Když budu umět jazyk, můžu zkusit i práci v zahraničí.

Vydělám si dost na to, abych se osamostatnila. A k tomu čtyřikrát do roka boty grátis.

Ve vedení prodejny
mám volnou ruku.
Jaké si to udělám,
takové to mám.

PETRA DOKONALOVÁ, MANAŽERKA PRODEJNY

2. Manažerka prodejny

Za svou prodejnu si budete zodpovídat, povedete si ji podle svého a budete si sama vybírat lidi do týmu. Ať už jste prodavačka, která chce víc, profík nebo človek z jiného oboru, u nás máte příležitost něco dokázat.

Jsem prodavačka a chci víc

Konečně dostanu šanci a ukážu, co je ve mně.

V ECCO mi dají šanci. Pokud jsem šikovná a něco umím, rychle vyrostu a povedu „svoji“ prodejnu. Taky můžu dělat trenérku nebo povýšit na regionální manažerku. Hlavně budu dělat krásnou práci s fajn holkama v týmu. Dobře si vydělám, a když se budu snažit, můžu  mít díky bonusům výplatu ještě vyšší.

Jsem vedoucí prodejny

Konečně povedu prodejnu a tým podle svého.

Jako manažerka prodejny budu mít v ECCO spoustu volnosti. Prodejna, kterou povedu, bude opravdu „moje“. Můžu si budovat svůj tým, motivovat kolegyně, aby je práce bavila.

Ponesu zodpovědnost za výsledky, ale vedení mi dá velkou volnost v tom, jak jich dosáhnu. Tady můžu věci opravdu ovlivnit.

Nejsem z oboru, ale mám zkušenosti

Tady můžu zakotvit, dělat fajn práci a něco ovlivnit.

O prodeji, komunikaci se zákazníky, o značce a produktech mě tady všechno naučí. V ECCO skvěle uplatním to, že jsem přirozený lídr, co má rád lidi a umí tmelit a motivovat partu.

Využiju zkušenosti z jiné profese, hlavně to, že mám obchodního ducha a umím číst v číslech. V ECCO můžu konečně zakotvit a dělat fajn job.

#milujemecco

Svou práci milujeme a rozhodně se v ní nenudíme. Naše zážitky sdílíme na Instagramu pod naším hashtagem #milujemecco. Podívejte se, jak v ECCO žijeme.

Zaujali jsme vás?
Pojďte se s námi potkat!

Zaujala vás naše filosofie a práce, ale pořád si nejste jistá, že je to to pravé? Přijďte se k nám podívat a třeba si i na jeden den vyzkoušet, jaké to je u nás pracovat.