Store Manager Olympia Plzeň

Informace o pozici:

Místo pracoviště:
Plzeň

Typ pracovního vztahu:
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel:
ECCO (Czech Republic) s.r.o.

Koho hledáme?


Energického Store Managera se zkušeností v oblasti retailu, který si nemyslí, že práce Store Managera znamená práce v zázemí prodejny a dělání administrativy. Do týmu chceme někoho, kdo se nebude bát svým zaměstnancům jít příkladem v aktivním prodeji, bude je podporovat, motivovat, trénovat, ale i kontrolovat a zhodnocovat s nimi jejich výsledky.

A samozřejmě milovníci obuvi mají přednost!:-)


Co vám můžeme nabídnout?


Zajímavou fixní mzdu a motivující měsíční bonusy při splnění nastavených cílů.


13. plat

Pravidelné soutěže o zajímavé finanční částky či hmotné ceny.

Práci v prestižní nadnárodní společnosti, kde si ale uchováváme rodinnou atmosféru.

Zaměstnanecké slevy.

Stravenky v hodnotě 100 Kč na den, 500 Kč v poukázkách na volný čas každý měsíc.

Dostanete od nás uniformu, jejíž součástí jsou 4 páry té nejpohodlnější obuvi na světě. A k tomu každý měsíc 1000 Kč na údržbu uniformy.

Pitný režim na pracovišti zdarma - voda, káva, čaj.

Příspěvek na penzijní připojištění.

Možnost využít Multisport kartu (vstup do sportovních a wellness center) s příspěvkem od zaměstnavatele.

Volnost při rozhodování, ale také zodpovědnost. Zkrátka dostanete možnost řídit naši prodejnu jako "vlastní byznys". S našimi vedoucími se dělíme o všechny informace, které jim můžeme poskytnout včetně různých finančních výsledků a oni se na základě toho můžou rozhodovat, jaké akce ve své prodejně udělají, do čeho chtějí investovat a do čeho zase ne.


Náplň Vaší práce


V naší prodejně ECCO, v obchodním centru Olympia v Plzni, máme malý tým 4 zaměstnanců (včetně vedoucího prodejny) a 1 až 2 brigádníky. Nejvíce času Vám tak zabere komunikace se zákazníkem, aktivní prodej, pomoc zákazníkům s výběrem té nejvhodnější obuvi, prezentace značky.

Také budete trénovat nové i stávající zaměstnance tak, aby na prodejně byl každý zákazník ohromen nadstandardním servisem.

Očekáváme, že poženete sebe i svůj tým ke stále lepším výsledkům.

Dále budete zodpovědný/á za vzhled prodejny, příjem a odesílání zboží, práce s reporty, plánování směn, inventury, vyhodnocování výsledků se zaměstnanci atd.

Na této pozici očekáváme znalost angličtiny alespoň na úrovni A2 - mírně pokročilý. Angličtinu budete potřebovat pro mailovou komunikaci s naší zahraniční centrálou, pro řešení problémů z oblasti IT, pro vyplňování reportů a pro komunikaci se zahraničními návštěvami, ale rozhodně se není čeho bát, nečekáme rodilého mluvčího, ale základy aj být musí.

Zde můžete přiložit své CV či jakýkoliv jiný dokument
Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů pro potřeby tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona 101/2000Sb.