Kvalita,
design, tradice
a férové chování

Jdeme do toho srdcem

Boty, kabelky a peněženky designujeme, vyrábíme i sami prodáváme. I proto jsou naše produkty tak kvalitní. Z našich kůží šijí i další světoznámé módní značky. Jsme si dobře vědomi toho, že za tím vším, co dnes ECCO reprezentuje, stojí lidé – naši zaměstnanci, kterých si za jejich práci skutečně ceníme.

Je jedno, jestli u nás pracujete ve výrobě na Slovensku, jako prodejní asistentka v Česku, vedoucí prodejny v Dánsku anebo jste členem nejvyššího vedení na centrále. Všichni jsme součástí jedné velké světové ECCO rodiny. A podle toho se k sobě i chováme.

Máme svoje zásady
a z těch neuhýbáme

Všem dáváme stejné šance. Je jedno, jestli je vám dvacet nebo padesát, nebo jaké jste národnosti. U nás máte vždy skvělou šanci delat, co vás baví, vzdělávat se a růst.

Naše výroba je všude na světě skutečně ekologická a v žádném z našich závodů nepracují děti, což v módní branži nemůže říct každý.

Na začátku byl sen
o skvělých botách

Jednoduchost skandinávského
designu a kvalitní řemeslné
zpracování. Presně s tím do toho
šel Karl Toosbuy, když si v roce
1963 začal plnit svůj životní sen
a založil ECCO. Jeho krédem
vždy bylo, že bota se má
přizpůsobit noze a ne noha botě.
S celou rodinou se vzdal jistoty
a začal šít skvělé boty. Dodnes
je ECCO vlastně rodinná firma,
v jejímž čele stojí dcera
zakladatele Hanni.

Zaujali jsme vás?
Pojďte se s námi potkat!

Zaujala vás naše filosofie a práce, ale pořád nevíte, jestli je to to pravé? Přjďte se k nám podívat a třeba si i na jeden den vyzkoušet, jaké to je u nás pracovat.